نشر به سبک سام - ارائه خدمات چاپ و نشر در موسسه سام

با وجود تمامی پیچیدگی های حاضر در صنعت چاپ  و نشر و تمامی مسائل مرتبط با آن از جمله کاغذ، چاپخانه، انبار، سیستم پخش و سایر موارد، ارتباط با یک مجموعه انتشاراتی معتبر و با تجربه برای هر کسب و کاری یک امتیاز بزرگ محسوب می شود چرا که عدم داشتن تجربه ی کافی باعث تحمیل هزینه های بیشتر و پیچیدگی های بی مورد در روند اجرای هر کاریست. از این گذشته، داشتن مجوزهای مرتبط با چاپ و نشر از نهاد مرتبط یعنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران یک اعتبار بزرگ و لازم برای توزیع و همچنین حضور گسترده ی هر تولید فرهنگی در بازار ایران محسوب می شود.

 

در کنار مسائل یاد شده، حفظ حقوق معنوی و مادی آثار چاپ شده از طرف ناشر و سایر ناشرین از امتیازات اصلی کار با یک انتشارات خوب است. کار با یک ناشر خوب به معنی عدم نیاز به نگرانی برای مسائلی از جمله حق کپی رایت و همچنین پوشش قانونی آثار چاپ شده است. وقتی که مولف با یک ناشر معتبر و صادق همکاری می کند در واقع تنها کافیست که نگران کیفیت محتوایی اثر ارائه شده باشد چرا که سایر مسائل با تخصص و تجربه ی ناشر پیگیری خواهد شد و محصول نهایی در قالب یک کتاب چاپ شده با رعایت تمامی موازین قانونی و حقوقی مرتبط با حقوق مولفین و مصنفین ارائه خواهد شد.

 

با در نظر گرفتن مسائل یاد شده، موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام با مجوز رسمی نشر و چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران مفتخر است که طرح نشر به سبک سام را ارائه دهد. نشر به سبک سام طرحی است که شما می توانید در آن ضمن اخذ کپی رایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از طرف موسسه انتشاراتی سام و همچنین دسترسی راحت به سفارش مورد نظر خود، از انبوهی از خدمات متنوع چاپ و نشر بهره مند شوید.

 

موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام با دارا بودن مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین سازمان رسانه های دیجیتالی و فناوری اطلاعات زیر نظر وزارت ارشاد در زمینه های نشر کتاب، نشر الکترونیک و آنلاین، نشر دیجیتال و مبتنی بر حامل های دیجیتالی از جمله سی دی و دی وی دی می تواند پاسخگوی همه ی نیازهای شما در زمینه چاپ و نشر باشد. تمامی مشتریان ما، ما را به تعهد، صداقت و اعتبار می شناسند و می دانند که همکاری با سام به معنی همکاری با یک گروه متعهد و حرفه ایست که کیفیت، سرعت و اعتبار در ارائه خدمات تان را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

خدمات با کیفیت نشر را از نشر به سبک سام بخواهید. حتی اگر نتوانیم مستقیما افتخار خدمت به شما را داشته باشیم، مطمئنا شما را به نشر مورد نظرتان معرفی خواهیم کرد و تمامی مشاوره های لازم برای بهترین راه دریافت خدمات انتشاراتی را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

 

نشر به سبک سام

موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام - ثبت 31648 - با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و سازمان رسانه های دیجیتال