نرم افزار تحت اندروید عکس انگلیسی AxEnglish

 

نرم افزار تحت اندروید (android application) عکس انگلیسی AxEnglish که روال عقد قرارداد آن در دی ماه سال 1394 با شرکت TheEducators انگلستان نهایی شد، در تیر 1394 به طور کامل تحویل داده شد. این نرم افزار که از ویژگی های طراحی و پیاده سازی بدیعی برخوردار است، هم اکنون از طریق نرم افزار تحت اندروید بازار قابل دانلود و نصب می باشد.

 

نرم افزار عکس انگلیسی AxEnglish یک نرم افزار آموزش واژگان انگلیسی به صورت دسته بندی و سطح بندی شده از طریق تصاویر مرتبط به همراه تلفظ هر واژه و سایر ابزار مفید آموزشی است. کلیه ی امور طراحی و پیاده سازی این نرم افزار توسط گروه مهندسی موسسه فرهنگی دیجیتالی سام صورت پذیرفته که به دلیل تخصص این گروه در طراحی محتوای آموزشی به زبان انگلیسی، قراردادی هم بابت طراحی محتوای آموزشی برای نرم افزار تحت اندروید AxEnglish با این گروه به امضا رسید.

 

نرم افزار تحت اندروید عکس انگلیسی AxEnglish Android Application در نوع خود اولین نرم افزار آموزش واژگان انگلیسی به همراه تصویر و تلفظ است که در این سطح و گستردگی روانه ی بازار می شود. این نرم افزار هم حاصل همکاری مشترک موسسه فرهنگی دیجیتالی سام و شرکت TheEducators انگلستان و Cavendish College کوندیش کالج انگلستان است.

 

نرم افزار عکس انگلیسی AxEnglish از طریق لینک زیر قابل دانلود می باشد.

http://www.isamit.com/Ax-English-Application