وبلاگ

اهمیت سئو SEO ، بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو

سئو SEO یکی از واژگان مصطلح در بازاریابی است که به صورت گسترده و همه گیری اشتباه فهمیده می شود و به کار گرفته می شود. درست خواندید...بازاریابی.

Read More

عقد قرارداد پروژه کاری دات کام karidari.com

با اثبات همکاری خوب با شرکت TheEducators، مدیرعامل این شرکت جناب آقای سیامک تسلیمی با معرفی آقای نیما زهاری به مجموعه دیجیتالی سام و اظهار رضایت خود از روند پیشرفت پروژه شان، قدم های اولیه برای عقد یک قرارداد دیگر را برداشتند.

Read More

شرکت موسسه سام در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران - مصلی

اولین حضور موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام در بیست هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران - مصلی - در بخش ناشرین دیجیتال یک تجربه ی بدیع و دوست داشتنی بود. اولین برخورد مردم با محصولات آموزش الکترونیک انگلیسی سام در بخش رسانه های دیجیتال نمایشگاه کتاب برای آن ها نویدبخش شروع یک مسیر جدید در صنعت آموزش انگلیسی است.

Read More

۷ عوامل کلیدی موفقیت سایت

اغلب دوستانی که برای مشاوره به من مراجعه می کنند می گویند: «یک ایده خوب برای فروش آنلاین دارم. یک سایت شیک و جذاب لازم دارم. بعد از اینکه سایت را راه اندازی کردم مردم به سایتم سر می زنند و از من خرید می کنند چون ایده فوق العاده ای دارم. تنها چیزی که لازم دارم این است که ببینم چطور می توانم سایتم را بین مردم تبلیغ و معرفی کنم!»

Read More