طراحی وب سایت به سبک سام - طراحی انواع وب سایت ها

طراحی وب سایت به سبک سام

 

طراحی وب سایت شاید یکی از پیش پا افتاده ترین و در عین حال قدیمی ترین خدمات آی تی شناخته شده در جهان شناخته می شود. این خدمت به قدری ساده به نظر می رسد که طی سال های اخیر شاهد ورود افرادی بی تجربه و بی دانش به این صنعت هستیم. طراحی یک وب سایت چه ساده و چه پیچیده نیاز به یک سری استانداردهای کیفیتی ثابت دارد که بزرگی و کوچکی آن هیچ ارتباطی به آن استانداردهای کیفیتی ندارد. ممکن است شما برای کسب و کار خود یک وب سایت ساده در نظر داشته باشید اما با پیشرفت کسب و کارتان می بینید که عملا نیازتان به کارکردهای وب سایت تان نیز بیشتر می شود و تمامی این مراحل می بایست قبل از شروع پروژه و از ابتدای آن افقی را برای آن وب سایت متصور شد. همکاری با یک گروه خلاق و آینده نگر و خوش ایده باعث می شود که مراحل بعدی هر پروژه ای قبل از شروع آن مشخص شوند و این مهم ممکن نمی شود مگر از طریق همکاری با یک گروه با تجربه و خوش فکر.

 

گروه طراحی وب سایت سام، با داشتن یکی از قوی ترین، خوش فکر ترین، حرفه ای ترین و خلاق ترین گروه های برنامه نویسی، گرافیک و طراحی می تواند متضمن محصولاتی خوش ساخت و فناورانه است. وب سایت های طراحی شده تحت نظارت و عملیات گروه طراحی وب سایت سام همگی دارای استانداردهای کیفیتی ثابت هستند که قیمت آن پروژه هیچ ارتباطی با آن استانداردها یا قدرت پیاده سازی آن پروژه ندارند. به نظر گروه طراحی وب سایت سام، یک وب سایت خوب یک وب سایت خوش ظاهر، ساده، و قابل گسترش است.

 

از میان انبوه فاکتورهای مهم و تعیین کننده در موفقیت یک وب سایت، برنامه نویسی و عملکرد فنی و پشت پرده ی آن سامانه خیلی مهم است. گاهی اوقات یک وب سایت زیبا و به قول معروف خوش آب و رنگ را می بینیم که به دلیل ضعف در سیستم مدیریت محتوا و عدم وجود ابزارهای کافی برای مدیریت وب سایت برای بهینه سازی موتور جستجو - سئو SEO نمی تواند عملکرد فنی و کارکردی لازم را داشته باشد. پس پیش از شروع یک پروژه ی طراحی وب سایت، در نظر داشته باشید که به هنگام انتخاب گروه فنی و طراحی پروژه تان با گروهی همکاری کنید که بتواند هم از نظر گرافیک و هم از نظر برنامه نویسی فنی و پیشتیبانی بتواند شما را (طبق اصول ذکر شده در قرار داد) در رسیدن به وب سایت مورد نظرتان یاری کنند.

 

مطلب دیگری که باید مورد توجه قرارداد این است که در طراحی یک وب سایت و به هنگام عقد قرارداد در نظر داشته باشید که تمامی خواسته های تان را به روشنی مطرح کنید تا در قرارداد تحت امضای طرفین انعکاس داده شود. یکی از مشکلات اصلی تمامی پروژه های طراحی وب سایت این است که به هنگام عقد قرارداد همه چیز واضح و قابل درک به نظر می رسد و وقتی طرفین یعنی هم فرد سفارش دهنده و هم گروه طراح به میانه ی پروژه می رسند می بینند که خواسته ها و نیازهای جدیدی برای طرف سفارش دهنده ایجاد شده است. این مشکل به دلیل ضعف در توانایی ارائه ی خدمات مشاوره های لازم به مشتریان و سفارش دهندگان ایجاد می شود. طبیعتا دریافت پول و عقد قرارداد برای گروه طراحی وب سایت شیرین است و متاسفانه به دلیل عدم تجربه و مسئولیت پذیری کافی از طرف عده ای، فقط دریافت مبلغ مورد نظر مورد توجه قرار می گیرد و گروه طراح محاسبه نمی کند که حیات آن ها به رضایت مشتری شان بستگی دارد.

 

گروه طراحی وب سایت سام با احساس تعهد و مسئولیت پذیری نسبت به هزینه ی صورت گرفته از طرف مشتری و همچنین اهمیت موفقیت پروژه و رضایت ایشان از پروژه، تمامی سعی خود را انجام می دهد تا بتواند قبل از شروع هر پروژه ای خدمات مشاوره ای بی طرفانه، فنی و صادقانه ای را ارائه دهد تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. در نظر داشته باشید که مشاوره ی قبل از شروع پروژه و مشخص کردن مسیر پیش رو مهم ترین قدم پیش از شروع پروژه است که ما اعتقاد داریم هر پروژه ای باید اول روی کاغذ پیروز شود و ما خود را نسبت به رضایت و موفقیت شما مسئول می دانیم. خوشبختانه توانسته ایم در این امر موفقیت کامل داشته باشیم و تمامی مشتریان ما نیز از روند همکاری با ما راضی هستند.

 

یکی از دلایل شکست پروژه های طراحی وب سایت در ایران که بسیار زیاد هم شاهد آن هستیم، عدم مسئولیت پذیری گروه طراحی در تحویل به موقع پروژه است و بدقولی های صورت گرفته در طول مسیر در نهایت باعث ضربه به اطمینان مشتری و پروژه می شود. یک گروه طراحی وب سایت باید به این درک برسد که مشتری، بر اساس برنامه ریزی و زمان بندی ارائه شده از طرف آن ها کارهایی را انجام داده و خواهد داد که عدم مسئولیت پذیری در تحویل به موقع پروژه باعث ضربه زدن به طرفین می شود. تمامی قراردادهای امضا شده با مهم موسسه فرهنگی دیجیتالی و انتشاراتی سام به بازه ی زمانی مشخص شده ارائه می شوند که هم ما و هم شما بدانید چه زمانی قرار است از پروژه ی تحت سرمایه گزاری تان بهره برداری کنید.

 

ما خوش قول هستیم و متعهد. گروه طراحی وب سایت سام مسئولیت پذیر است. خودمان هم این موضوع مهم را می دانیم و به عنوان یکی از کیفیت های رفتاری خوب از آن یاد می کنیم و تمامی سعی مان هم این است که بتوانیم این مسئله را به عنوان یک روال جاری در رفتار و منش مان بروز دهیم. گروه طراحی وب سایت سام شما را ناامید نمی کند و با برنامه ریزی های صورت گرفته می توانیم آنچه که قول داده ایم را ارائه دهیم. همکاری با سام یک همکاری مطمئن است. طراحی وب سایت به سبک سام یعنی همکاری در طراحی وب سایت با یک گروه جدی و متعهد. مهر و امضا سام اعتبار است.

 

پس از پشت سر گذاشتن فاکتورهایی مانند تعهد، وقت شناسی، مسئولیت پذیری و مدیریت زمان که همگی مسائل مهمی هستند، با عامل مهم خوش فکری و ایده می رسیم. امیدواریم که گروه های طراحی وب سایت در ایران تماما فاکتورهای یاد شده را مورد توجه قرار دهند اما نداشتن ایده ی خوب یعنی یک ضعف بزرگ. ایده ی شما برای طراحی وب سایت می تواند از طریق همکاری با یک گروه خوش فکرتر و خلاق تکمیل شود و نتیجه ی نهایی از آنچه شما فکر می کرده اید بهتر باشد. خوش فکری و خلاقیت گروه طراحی وب سایت باعث می شود شما به آینده ی کاری و سرمایه گزاری خود را امید بیشتری نگاه کنید و نسبت به پیشرفت تان دلگرم تر باشید. خوش فکری و خلاقیت در نهایت عامل اصلی هر نوع پروژه و کسب و کاریست. نداشتن خلاقیت با هیچ چیز جبران نمی شود و یک عامل خدادادی و ذاتی است و این خلاقیت می تواند خود را هم در طرحی فنی و هم در طراحی گرافیکی خود را نمایان کند. همچنین این عوامل می توانند باعث خلاقیت در ارائه خدمات نیز بشوند و در نهایت کسب و کار شما را به عنوان یک کسب و کار متفاوت معرفی کند.

 

فکر نکنید که گروه طراحی وب سایت طرف قرارداد شما، تنها در قبال تحویل پروژه ی شما مسئول است. باید بدانید که کمک در اصول خلاقانه و هم فکری در روند ارائه ی خدمات تان هم از ویژگی های مثبت یک گروه طراحی وب سایت است و شما از این مسئله ی مهم نباید غافل شوید و آن را نادیده بگیرید. معیار تشخصی خلاقیت هم سخت نیست. تنها کافیست که به حس درونی تان مراجعه کنید و همان اتفاقی که در برخورد با آدم های خلاق می افتد می تواند در برخورد با یک گروه طراحی وب سایت خلاق و خوش فکر هم رخ دهد. خلاقیت تشعشع دارد و شما آن را حس می کنید.

 

گروه طراحی وب سایت سام به قدری به اهمیت این موضع فکر کرده که برای تمامی پروژه ها بخش خلاقیت تعریف کرده که بتواند در نهایت باعث رضایت هر چه بیشتر مشتری شود. خلاقیت در طراحی فنی و طراحی گرافیکی از ویژگی های همکاری با گروه طراحی وب سایت سام است و ما می دانیم که می توانیم شما را با خلاقیت ما شگفت زده کنیم.

 

طراحی وب سایت به سبک سام یعنی ارتباط به یک گروه متخصص، متعهد، مسئولیت پذیر، خوش فکر و خلاق که تجربه ای بی نظیر از خدمات آی تی را می تواند به شما ارائه دهد.